O nas

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego terminala płatniczego jak również płatności internetowych w internetowych sklepach. Współpracujemy z większością firm działających na polskim rynku dlatego możemy dobrać najkorzystniejszą ofertę.

płatności online

nasza historia

Nasza profesja powstała w skutek pojawienia się na polskim rynku bardzo wielu firm świadczących usługi związane z terminalami płatniczymi. Na początku lat 90 było zaledwie dwie firmy, które dawały możliwość przyjmowania płatności w sklepach w dodatku taka usługa była bardzo droga - tylko nie liczne firmy mogły sobie na to pozwolić. Z biegiem lat, dostępność terminali wzrastała tak jak liczba kart płatniczych w portfelach Polaków. Aktualnie większość banków ma w swojej ofercie terminale płatnicze. Z uwagi na różną specyfikę branż i rozbieżne ceny najmu i stawek prowizyjnych zmusiły przeciętnego przedsiębiorce do porównania ofert - z taka inicjatywą wyszliśmy my. Dzięki nam bezpłatnie porównasz wiele ofert.

mobile payment

jak pracujemy?

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos.

01

zbieramy informację

Pytamy Cię o branżę, ewentualne przewidywane obroty, lokalizację.

02

przygotowujemy ofertę

Na podstawie przekazanych informacji przygotowujemy ofertę. Szczególną uwagę zwracamy na ewentualne dodatkowe koszty - chcemy ich uniknąć, dlatego niektórych firm w ogóle nie bierzemy pod uwagę.

03

pomagamy zawrzeć umowę

Najpierw przesyłamy umowę na maila celem zapoznania się, odpowiadamy na Twoje pytania i finalizujemy umowę.

terminal płatniczy

darmowe doradztwo

Za naszą pomoc nie płacisz nic, wynagrodzenie otrzymujemy od operatora na którego się zdecydujesz.